رفتن به بالا

مرجع تخصصی اخبار هواداری تیم پرسپولیس تهران

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الجمعة ۲۰ شعبان ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 26 April
  • شنبه 30 مارس 2019 - 23:56
  • کد خبر : 3498
  • مشاهده : 26 بازدید
  • مطالب
  • چاپ خبر : برانکو: می‌خواهیم پیکان را هم شکست دهیم تا مهر تاییدی به نتیجه دربی بزنیم
a07cd551 ddce 4795 be6a cc1acb149fec 300x200 - برانکو: می‌خواهیم پیکان را هم شکست دهیم تا مهر تاییدی به نتیجه دربی بزنیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: می‌خواهیم مقابل پیکان هم این سه امتیاز مهم را کسب کنیم و مهر تاییدی به نتیجه دربی بزنیم.

به گزارش آی آر پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار پرسپولیس و استقلال که با شکست آبی‌پوشان و حفظ صدرنشینی پرسپولیس به اتمام رسید، در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: طبیعی است که از برد امروز بسیار خوشحال هستیم. این بازی بیشتر از سه امتیاز ارزش دارد. این بازی برای ما و هواداران اهمیت زیادی داشت.

وی افزود: موقعیت جدول در این بازی بسیار خاص بود. خب  با نتیجه امروز پنج امتیاز از استقلال پیش افتادیم. به بازیکنان بابت خواست، میل و جنگندگی که داشتند، تبریک می‌گویم. آنها در کل بازی عملکرد خوبی داشتند و هواداران هم به بهترین شکل از ما حمایت کردند. اطمینان دارم همین حمایت از ما در ادامه انجام خواهد شد تا امتیازات را جمع کنیم همانطور که دیروز گفتم هدفمان این است که تا پایان فصل همه بازی‌ها را ببریم.  این مساله سخت خواهد بود چرا که ما بلافاصله با پیکان بازی داریم و نتیجه آن نامعلوم خواهد بود. می‌خواهیم مقابل پیکان هم این سه امتیاز مهم را کسب کنیم و مهر تاییدی به نتیجه دربی بزنیم.

برانکو در پاسخ به سوالی در مورد اینکه باز هم شاهد بودیم که به داوری‌ها از سوی بازیکنان و مربیان اعتراض می‌شد، گفت: بازیکنان بازی می‌کنند و در وضعیت خاصی قرار می‌گیرند و حساسیت بازی‌ها هم بالاست و طبیعی است که بازیکن مقابل هر تصمیم داور واکنش نشان دهد. متاسفانه همینطور است عدم اعتماد زیادی مقابل داوری‌ها به وجود آمده است.

ایوانکوویچ در خصوص اینکه مهدی شیری امروز با بازیکنان پرسپولیس ناهماهنگ‌تر بود و دلیل این مساله چیست،‌ تصریح کرد: قبل از هر چیز باید بگویم استقلال تیم خیلی خوبی دارد. آنها هم کیفیت دارند تا کاری از پیش ببرند و این بازیکن هم اولین دربی‌‌اش را پشت سر گذاشت و طبیعی است که بازیکنان به زمان نیاز دارند تا با تیم جدیدشان هماهنگ شوند. همه می‌دانیم که دربی چقدر مهم است و مهم است که در این بازی شرکت داشته باشید. به هر حال همه این شرایط می‌تواند به نوعی ترمزی کوچک باشد نه فقط برای شیری بلکه برای همه. به هر حال حضور در این بازی اتفاق بزرگی بود.

برانکو در مورد اینکه برخی اعتقاد داشتند این دیدار فینال لیگ برتر است و آیا پرسپولیس می‌تواند خودش را قهرمان بداند، خاطرنشان کرد: از شما بابت این سوال تشکر می‌کنم. ما از استقلال جدا شدیم  اما هنوز خیلی مانده تا خودمان را قهرمان بدانیم. ما یک مقدار هم به قهرمانی نزدیک نشدیم. دیدار مقابل سپاهان، تراکتورسازی، پیکان، سایپا و … پیش روی ما است و نمی‌توانیم بگوییم کدام مسابقه سخت‌تر از دیگری است. ما تا به آخر به جنگندگی خودمان ادامه می‌دهیم. در نشست قبل از بازی هم گفتم خیلی وقت بود که سه تیم همزمان نتوانسته بودند در نیم فصل 50 درصد امتیازات را کسب کنند. در پایان نیم فصل سه تیم 31 امتیاز داشتند و در چند سال اخیر تیمی که 60 امتیاز گرفته بود قهرمان می‌شد اما امسال امتیاز بیشتری نیاز است و اگر ما پیکان را نبریم انگار کاری نکردیم.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه کیفیت دربی در نیمه دوم افت کرد و آیا پرسپولیس به دنبال حفظ نتیجه بود و عقب کشید، عنوان کرد: دربی شرایط خاص خودش را دارد و فلسفه خاص خودش را می‌طلبد. فلسفه کاری ما این است که وقتی گل اول را می‌زنیم به دنبال گل دوم باشیم نه اینکه بازی را ببندیم. حریف ما هم تیم مطرحی بود و روی سبک بازی تیم تاثیر می‌گذارد. در 15 دقیقه ابتدایی سعی کردیم حریف را کنترل کنیم و 4-3 موقعیت خطرناک خلق کردیم اما نمی‌شود  90 دقیقه یکسان عمل کرد. هر بازی زیباست اما نتیجه آن مجهول است. در جریان بازی عصبانیت هم رخ می‌دهد و این شرایط در همه دنیا یکسان است.

در ابتدای نشست خبری، پندار خمارلو مدیر رسانه‌ای پرسپولیس بیان کرد: امروز دوباره مشخص شد که چرا ما اصرار داریم از سیستم VARاستفاده شود. همانطور که دیدید پنالتی که اتفاق افتاد از نظر بسیاری متفق‌القول اعلام کردند پنالتی نبوده است و این نشان می‌دهد اصرار ما بی‌مورد نبوده است. خواسته خودمان را اعلام می‌کنیم و روی آن پافشاری داریم که از این سیستم استفاده شود. امروز از این سیستم به صورت آ‌زمایشی در حضور کولینا استفاده شد که امیدواریم هرچه زودتر از آن به صورت رسمی استفاده شود.

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها