رفتن به بالا

مرجع تخصصی اخبار هواداری تیم پرسپولیس تهران

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الجمعة ۲۰ شعبان ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 26 April
a04ed35d c5a9 4d34 a5f1 31b8f4cde655 300x200 - زلاتکو: پرسپولیس با لیاقت برنده این بازی شد

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازی بسیار سخت بود. سپیدرود بسته بازی کرد اما نهایتا پرسپولیس با لیاقت برنده این بازی شد. در تیم ما نفرات جدیدی بازی می‌کردند اما در نهایت از بازی و نتیجه راضی هستیم.

به گزارش سایت آی ار پرسپولیس، زلاتکو ایوانکوویچ مربی تیم فوتبال پرسپولیس در کنفرانس خبری پس از دیدار پرسپولیس برابر سپید رود رشت در جام حذفی، در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: بازی امروز تحرک بالایی داشت. خوشبختانه در دقایق پایانی هم برنده این بازی شدیم. در گردش توپ اما نیاز به سرعت بیشتری خواهیم داشت.

وی افزود: بازی بسیار سخت بود. سپیدرود بسته بازی کرد اما نهایتا پرسپولیس با لیاقت برنده این بازی شد. در تیم ما نفرات جدیدی بازی می‌کردند اما در نهایت از بازی و نتیجه راضی هستیم. آرزو داریم سپیدرود برای بقا در لیگ بجنگد و ما هم در لیگ و جام حذفی کارمان را ادامه می‌دهیم.

زلاتکو درباره اینکه آینده پرسپولیس در لیگ چه خواهد شد، تصریح کرد: به هر حال پرسپولیس یکی از کاندیدای قهرمانی است. باید بازیکنان جدید تطبیق پیدا کنند اما در مسیر خوبی هستیم تا تیم ما قوی‌تر از فصل قبل شود. سه ملی‌پوش جایشان در تیم ما خالی است و قرار است از فردا به تمرینات برگردند و در واقع با این شرایط آنچه را می‌خواهیم به دست می‌آوریم.

ایوانکوویچ در خصوص بازی کردن نورالهی و نبودن سایر ملی‌پوشان خاطرنشان کرد: سایر بازیکنان از سرمربی اجازه گرفته بودند و از فردا به تمرینات اضافه می‌شوند.

مربی پرسپولیس در مورد عملکرد تیم ایران در جام ملت‌ها و وضعیت ملی‌پوشان این تیم عنوان کرد: صعود به نیمه نهایی در هر تورنمنتی نتیجه خوبی به حساب می‌آید. ایران تیم خیلی خوبی دارد اما شاید از شرایطی که حاکم بود خیلی خوب بهره‌برداری نشد.

زلاتکو درباره بازی کردن نورالهی با مصدومیت و اینکه بازیکن جایگزین نداشتید، افزود: نورالهی خودش می‌خواست ادامه بازی بدهد و بیرون نیاید. ما تعویض را آماده کرده بودیم که وارد زمین شود اما نورالهی خودش می‌خواست بازی کند.

ایوانکوویچ درباره عملکرد مهدی شریفی و بودیمیر در پرسپولیس بیان کرد: شریفی بازیکن ارزشمندی است و شش ماه با ما تمرین کرد. در تیم ما 17 بازیکن وجود دارد که همه شانس یکسانی برای بازی کردن دارند اما در نهایت این سرمربی تیم است که ترکیب را انتخاب می‌کند. اما از آنجا که ما باید در سه جام بازی کنیم این تعداد بازیکن برای تیم ما لازم است.

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها