رفتن به بالا

مرجع تخصصی اخبار هواداری تیم پرسپولیس تهران

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۷ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 24 March
afa40a33 2bd4 40af bb6b 7770f1a8f0f1 300x200 - مدیر جدید تیم پرسپولیس معارفه شد
با حضور سرپرست باشگاه در اردوی سرخپوشان

مدیر جدید تیم پرسپولیس معارفه شد

سرپرست باشگاه پرسپولیس، امروز در اردوی پیش از بازی با پدیده حضور پیدا کرد و در جلسه‌ای با اعضای تیم، محسن خلیلی را به عنوان مدیر جدید تیم فوتبال پرسپولیس معرفی نمود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، ایرج عرب یکشنبه شب در محل اردوی سرخپوشان که برای دیدار جام حذفی روز دوشنبه‌، برپا شده است، حضور پیدا کرد.

سرپرست باشگاه بعد از جلسه فنی برانکو ایوانکوویچ با بازیکنانش، در جلسه‌ای با اعضای تیم حاضر شد تا مراسم رسمی معارفه محسن خلیلی به عنوان مدیر جدید تیم برگزار شود.

عرب در صحبت‌های خود با اشاره به اینکه خلیلی با عنوان آقای گلی در پرسپولیس و افتخار قهرمانی با سرخپوشان‌،  نیاز به معرفی ندارد، ضمن تقدیر از تلاش‌های مصطفی قنبرپور در این سمت‌، ابراز امیدواری کرد خلیلی به عنوان فوتبالیستی تحصیلکرده، با توجه به آشنایی با فضای تیم و فوتبال ایران، سابقه سرپرستی تیم در لیگ برتر با تیم نفت تهران و جایگاهی که نزد هواداران دارد، در انجام وظایف خود موفق باشد.

وی ایجاد ارتباط بیشتر بین تیم و باشگاه برای هماهنگی بیشتر و همچنین پیگیری مسایل مربوط به تیم را از جمله وظایف مهم مدیریت تیم توصیف کرد.

ایرج عرب همچنین ابراز امیدواری کرد، سرخپوشان مانند همیشه با بازی متعصبانه و برتری جویانه‌ای که خواهند داشت با یاری خدا و حمایت هواداران در سایه تدابیر کادر فنی در جام حذفی موفق ظاهر شده و در بازی‌های لیگ امتیازهای لازم را جمع‌آوری کنند.

وی پس از مراسم معارفه، جلسه‌ای هم با حضور سرمربی، مدیر و دیگر عوامل تیم داشت.

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها