رفتن به بالا

مرجع تخصصی اخبار هواداری تیم پرسپولیس تهران

تعداد اخبار امروز : 1 خبر


  • یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸
  • الأحد ۱۷ رجب ۱۴۴۰
  • 2019 Sunday 24 March
0cea0273 703b 4a0d b1c5 ce2e6bf448cc 300x200 - مسابقه برانکو و ایگور در تمرین سرخپوشان
تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز سه‌شنبه را زیر باران و به مدت 50 دقیقه انجام داد. در این تمرین، مسابقه‌ای هم بین برانکو و ایگور شکل گرفت که جالب توجه بود.

مسابقه برانکو و ایگور در تمرین سرخپوشان

به گزارش سایت آی ار پرسپولیس، تمرین امروز سرخپوشان از ساعت 11:10 دقیقه آغاز شد. بازیکنان از ابتدا در زمین چمن حضور پیدا کردند و در غیاب مارکو، این زلاتکو بود که شروع تمرین را در اختیار گرفت. از جمع بازیکنان؛ علیرضا بیرانوند، احمد نورالهی علی علیپور، بشار رسن و حمیدرضا طاهرخانی به عنوان نفرات […]

به گزارش سایت آی ار پرسپولیس، تمرین امروز سرخپوشان از ساعت 11:10 دقیقه آغاز شد. بازیکنان از ابتدا در زمین چمن حضور پیدا کردند و در غیاب مارکو، این زلاتکو بود که شروع تمرین را در اختیار گرفت. از جمع بازیکنان؛ علیرضا بیرانوند، احمد نورالهی علی علیپور، بشار رسن و حمیدرضا طاهرخانی به عنوان نفرات ملی‌پوش حضور نداشتند و علاوه بر آنها گادوین منشا که به مرخصی رفته است و آدام همتی هم که برای پیگیری کارهایش به باشگاه مرجعه کرده بود، حضور نداشتند.

تمرین با گرم کردن و عبور از موانع آغاز شد و بعد از آن، سرخپوشان در نیمی از زمین برنامه روپایی و کنترل توپ را در برنامه داشتند.

در جریان این برنامه بود که بین ایوانکوویچ و پانادیچ در نیمی دیگر از زمین، مسابقه‌ای شکل گرفت که در آن، بر سر زدن توپ به دیرک و سایر موارد رقابت داشتند.

بازی فوتبال در نیمی از زمین هم پایان بخش این تمرین بود که ساعت 12 به پایان رسید.

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها