رفتن به بالا

مرجع تخصصی اخبار هواداری تیم پرسپولیس تهران

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۸
  • الجمعة ۲۰ شعبان ۱۴۴۰
  • 2019 Friday 26 April
  • پنجشنبه 22 نوامبر 2018 - 16:35
  • کد خبر : 3327
  • مشاهده : 139 بازدید
  • یادداشت ویژه
  • چاپ خبر : پرسپولیس با السد و الاهلی عربستان همگروه شد
untitled6 300x200 - پرسپولیس با السد و الاهلی عربستان همگروه شد
رقابت النصر، پاختاکور و نیروی هوایی عراق برای همگروهی با قهرمان ایران

پرسپولیس با السد و الاهلی عربستان همگروه شد

مراسم قرعه کشی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در سال 2019 امروز (پنجشنبه) در 8 گروه 4 تیمی در دو منطقه غرب و شرق آسیا برگزار شد و پرسپولیس در گروه چهارم بازی ها تا این جا السد قطر و الاهلی عربستان را به عنوان حریفان خود پیش رو دارد .

به گزارش آی ار پرسپولیس، مراسم قرعه کشی مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا در سال 2019 امروز (پنجشنبه) در 8 گروه 4 تیمی در دو منطقه غرب و شرق آسیا آغاز شد و 4 تیم ایرانی حاضر در این رقابت‌ها به مصاف حریفانشان خواهند رفت.

پرسپولیس به عنوان نماینده اول ایران در این رقابت ها در گروه چهارم بازی ها قرار گرفت و تا این جا السد قطر و الاهلی عربستان به عنوان حریفان قطعی ان شناسایی شده اند. این گروه دو مرحله پلی آف را شاهد خواهد بود. ابتدا نیروی هوایی عراق به مصاف پاختاکور ازبکستان خواهد رفت و برنده این دیدار با النصر امارات بازی می کند تا به عنوان تیم چهرم به مرحله گروهی راه پیدا کند.

پیش از این حضور سایپا و ذوب آهن دیگر نمایندگان ایران نیز در مرحله پلی آف مشخص شده بود. بر اساس جدول منتشر شده ذوب آهن ابتدا باید در مرحله مقدماتی پلی آف در روز سه شنبه 12 فوریه(سه شنبه 23 بهمن) به مصاف تیم برنده دیدار الکویت کویت و الوحدت اردن برود و در صورت پیروزی مقابل الغرافه که از حضور مهدی طارمی و وسلی اسنایدر سود می‌برد، حاضر شود. تاریخ این دیدار 19 فوریه ( سه شنبه 30 بهمن) در قطر خواهد بود.

سایپا هم طبق اعلام جدول ابتدا باید با مینروا پنجاب هند در تهران مصاف دهد و در صورت پیروزی میهمان الریان قطر خواهد بود. دیدار سایپا با الریان هم در تاریخ 19 فوریه 2019 خواهد بود.

گروه بندی منطقه غرب آسیا به شرح زیر است:

A : الوصل امارات- الزورا عراق- برنده پلی آف الوحدات اردن و الکویت کویت با برنده پلی ‌آف ذوب ‌آهن و الغرافه قطر- برنده پلی اف نمایندگان عربستان، ازبکستان و تاجیکستان

B : الوحده امارات- الاتحاد عربستان- لکوموتیو ازبکستان- برنده پلی ‌آف سایپا و (الریان) قطر با (مینروا) هند

 C : العین امارات- الهلال عربستان- استقلال تهران- الدحیل قطر

D : پرسپولیس ، الاهلی عربستان، السد قطر و برنده (النصر امارات) امارات با برنده پلی آف (پاختاکور) ازبکستان و (نیروهوایی) عراق

اخبار مرتبطتبلیغات

جديدترين خبرها